PETEK - FRIDAY

16.00 - tekmovalni

MR ALFREDO, dokumentarni, 17', Marcelo Santos, Venâncio Batalhone, Vitor Souza Lima, Brazilija

EL DIABLO, dokumentarni, 7'20'', Paolo Casalis, Italija

EXISLE, dokumentarni, 24', Renata Claus, Brazilija

17.00 - tekmovalni

KEEPING BALANCE, dokumentarni, 5'13'', Bernhard Wenger, Nemčija

ALIENATION, animirani, 6'14, Laura Lehmus, Nemčija

A GIRL'S DAY, dokumentarni, 15'40'', Rosa Hannah Ziegler, Nemčija

LADY WITH FLOWER HEAD, animirani, 10'37'', Sarah Tabibzadeh, Iran

HAILSTONE DANCE, dokumentarni, 13'46'', Amin Pourbarghi, Seyed Ali Jenaban, Iran

18.00 - filmi festivala FEKK po izboru Društva Kraken

OUR SKIN IS GOING TO GRAY, eksperimentalni, 13', Ivan Bakrač, Srbija

OD KRŠANA DO PEROJA, dokumentarni, 7', Igor Bezinović, Hrvaška

ANA TRG, dokumentarni, 26', Jelena Novaković, Hrvaška

PINOKIO, eksperimentalni, 11', Toma Šimundža, Hrvaška

19.30 - Uradna otvoritev festivala + tekmovalni blok

NAZHDAK, dokumentarni, 9' 40'' , Mishel Lades, Ukrajina

MONKEY'S LOVE
, animirani, 4'30'', Paulo Mosca, Abel Sánchez, Španija

ROTTEN, dokumentarni, 17'20'', Mehmet Selcuk Bilge, Turčija

RYABA THE HEN
, animirani, 3'13'', Vasily Kiselev, Rusija

ONE MILLION STEPS, dokumentarni, 20', Eva Stotz, Nemčija/Turčija

21.00 - tekmovalni

BIRDS, dokumentarni, 7'30'' , Daniel Nicolae Djamo, Romunija

HIDE & SEEK, dokumentarni, 23'14'', David Munóz, Španija.

22.30 - tekmovalni

SVAKI DAN JE BOŽIĆ, dokumentarni, 10'56'', Ante Zlatko Stolica, Hrvaška

KOMPOZICIJA, animacija, 3'34'', Mitja Manček, Slovenija

HRVATSKA DJEVICA, dokumentarni, 12'43'', Sunčica Ana Veldić, Olja Budimir, Hrvaška

VEJDA, ENCHANTED WORLD OF FAIRIES
, dokumentarni, 18'52'', Dražen Kresić, Bosna in Hercegovina

23.45 - tekmovalni

IVAN'S NEED, animirani, 6'20'', Veronica L. Montano, Manuela Leuenberger, Lukas Suter, Švica

NO MAN'S BUSH, animirani, 2'30'', Jelle van Meerendonk, Belgija

APOLLO, DAPHNE AND DARKNESS
, animirani, 4'51'', Martina Mrazová, Češka

PUTAIN, animirani, 5'15'', Cypria Donato, Belgija

GAZE, animirani, 2'14'', Ekin Levent, Turčija

ALL THEIR SHADES
, animirani, 5'46'', Chloé Alliez, Belgija

00.15 - spremljevalni program

DJ Secret Lover

 

SOBOTA - SATURDAY

10.00 - tekmovalni

DIGITAL NATIVE, animirani, 5’28’’, Mahboobeh Mohammadzaki, Iran

SILENT DEPRESSION, dokumentarni, 11’26’’, George Stanley Nsamba, Uganda

SRY BSY, animirani, 3’23'', Verena Westphal, Nemčija

CINEMA DEHORS, animirani, 2'23’’,Tatiana Poliektova, Filippo Rivetti, Avstralija

SICILIAN SPACE PROGRAM II – SPACE SHOW
, dokumentarni, 14’15'', Fabio Leone, Antonella Barbera, Paolo Capasso, Italija

THE CHAIR OF LIFE, dokumentarni, 10’, Carlos Valle Casas, Španija.

11.00 - tekmovalni

ALADDIN AND THE MAGIC BIN, dokumentarni, 6'27, Žikica Jovanović, Srbija

KATIK, dokumentarni, 17'54, Yahya Ercan, Turčija

A FRIEND WITH TWO PAWS
, dokumentarni, 6'21'', Maxim Sarychau, Belorusija

HUX FLUX,THE SON OF FIG, dokumentarni, 18'40', Sunčica Ana Veldić, Martin Semenčić, Hrvaška

12. 00 tekmovalni

THE SOCIETY, dokumentarni 13’35’’ Osama Rasheed, Nemčija

HAVE TO SELL, dokumentarni, 18’34’’, Rahman Alemi, Finska

MILES TO GO BEFORE I SLEEP, dokumantarni, 13’18’’, Hanna Hovitie, Finska

14.00 - tekmovalni

COFFEE, dokumentarni, 8’30’’, Aid Bešić, Bosna in Hercegovina

LET’S OUR MEN DANCE
, dokumentarni, 5’, Hiwas Aminnejad, Iran

ON.OFF, dokumentarni, 13’17’’, Animart documentary team, Grčija

THREE FITTED FLIES, animacija,7’47’’, María Álvarz Elisa Morais, Španija

KNIFE IN THE WIFE
, dokumentarni, 10’49’’, Vita Drygas, Poljska

15.00 - tekmovalni

MASTER MAKE, dokumentarni, 16'10'', Eugene Belov, Rusija

THE LAST VIDEO ABOUT MY FATHER, dokumentarni, 6'51'', Jonathan Lemieux, Kanada

HOW I MAKING A MOVIE ABOUT MY GRANNY
, dokumentarni, 16'45'', Anna Sinitskaya, Rusija

OSVOBODIMO OSVOBODILNO FRONTO, dokumentarni, 21'15'', Diego Menendes, Slovenija

16.30 - izbor filmov s festivala Solo para Cortos v Barceloni

LOS HUESOS DEL FRÍO, igrani, 20’, Enrique Leal, Španija

HACIA UNA PRIMAVERA ROSA, dokumentarni, 17’, Mario de la Torre, Španija

ESTADO DE BIENESTAR, igrani, 10’, Španija

18.00 - tekmovalni otroški / mladinski program

MOULTING, igrani, 7’27’’, Aleksandar Momčilović, Srbija

SOLO, INVISIBILE, igrani, 6’25’’, Sebastian Bonolis, Italija

LITTLE ATTIC, animirani, 3’36’’, Maiia Fazulina, Rusija

OPEN DOOR, dokumentarni, 2’56’’, Vanilla K. Parthiban ZDA

WASTELAND, igrani, 10’32’’, Teodos Ralev, Bolgarija

THE YELLOW BLOCK, igrani, 8’56’’, Harrison Allen, ZDA

BRD RUN, 2’08’’, animirani, Amanda Salešević, David Žabčić, Tinkara Moretti, Nejc Kraševec, Nik Lavrič, Luka Golob, Živa Dvornik, Matej Ogorevc, Slovenija

VENI, VIDI, VICI, 2’19’’, animirani, Klara Kracina, Živa Oblak, Nana Barborič Vesel, Vida Prebil, Alenka Žumer, Vesna Tehovnik, Anja Poznič, Tina Kobal, Valerija Mikulič, Ana Janež, Nina Perc, Slovenija

NEVRESNIčENA žELJA
, 1’18’’, animirani,Marko Uhan, Amadej Grošelj, Matic Lampret, Patrik Arh, Avguštin Kastelic, Matevž Eržen, Amer Kočan, Gal Zadnikar, Smail Zagrljača, Slovenija

MENI PTIč, TEBI NIč
, animirani, 2’01’’, Ana Kristina Budnar, Sasha Hajzler, Sanja Hrvaćanin, Simona Korošec, Tina Lagler, Polona Matjašič, Tamara Németh, Tanja Semion, Katarina Škofic, Tina Šulc, Slovenija

19.00 - Izbor filmov FKVK Zaprešič

OČEKIVANJA VS STVARNOST, igrani, 4'31, Lucija Petkoviček, Irma Škaljo, Jana Patafta, Ana Baković, Hrvaška

FRIZURA, animirani, 1', Azra Konjhodžić, Hrvaška

BERBA
, animirani, 2'14'', Domagoj Kudek, Lucija Majnarić, Eda Emanuela Šimić, Sara Biljan, Matea Bačan Peškir, Marta Bregeš, Dorotea Košutić, Hrvaška

ULOV, 2
', animirani, Lucija Majnarić, Leda Globan, Dario Komar, Bruno Rendulić, Hrvaška

VIZURA, eksperimentalni, 3'16'', Petra Kolak, Hrvaška

ŠAPICA, dokumentarni, 5'54'', Lorena Mužinić, Petra Kolak, Lara Ostriž, Hrvaška

Z Z ZMAJ, animacija, 2'44'', Lucija Majnarić, Marija Nikolić, Hrvaška


19.30 - izbor filmov z otroških filmskih delavnic DZMP - Luksuz produkcije

ČUDAK ZA ŽUPANA, igrani, 5'41", Lovro Smrekar, Ožbej Šilc, Žiga Valentinčič Furlan

ŠPORTNO MAŠČEVANJE 2, igrani, 4'07", Ivana Jerina Rep, Eva Miklavec, Lana Hreščak, Zala Grahor, Jaša Vodičar

V TEJ HIŠI NEKAJ "SMRDI", igrani, 5'55", Peter Erzetič

NE!, igrani, 6'18", Jakob Fifnja, Gašper Košenina, Veronika Strnad

KALI MAČKA
, igrani, 3'30", Kristina Hudorovič

DRUGAČNOST PREDSODEK, igrani, 3', Julija Petan, Veronika Strnad

20.30 - izbor filmov z delavnic dokumentarnega filma DZMP - Luksuz produkcije

NA VRTU, dokumentarni, 8'34'', Maja Žiberna, Dženi Rostohar

WHERE AM I, dokumentarni, 8'02", Julia Minet, Jovana Stojaković

WATER OF LIFE
, dokumentarni, 10'48", Steven Larkin, Joske Slabbers

NUMBER 3, dokumentarni, 6'49", Pierre Martin, Camille Tang Quynh, Kris Van Den Bulck, Jasna Merklin

WHO THE FUCK IS TITO
, dokumentarni, 8'32", Charlene Biju, Pauline la Lataillade, Ivor Hodulak

TO JE RES, dokumentarni, 17'44", Nina Džidić-Uzelac, Nikica Marović, Sara Možic, Luka Tokić, Toma Zidić

URBAN, dokumentarni, 4'15", Filip Fortuna, Lucija Pigl, Maša Zagorc, Nataša Vidaković, Nika Petković

FORMA VIVA, eksperimentalni/dokumentarni, 4' 48", Andrea Celija, Ivor Hodulak, Nina Rapo, Tina Maroh

22.00 - Podelitev nagrad

odmor in pogostitev

23.15 - spremljevalni program

koncert NAPRAVI MI DETE

MM Checkman